Chmarzyński… Blisko Natury

Zakład Mięsny Chmarzyński to firma rodzinna, obecna na polskim rynku od 1992 roku.

Od początku istnienia priorytetem firmy jest kultywowanie najlepszych tradycji polskiego rzemiosła wędliniarskiego.

Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Osie, położonej w samym sercu Borów Tucholskich, które należą do najczystszych ekologicznie regionów Polski.

Zakład Mięsny Chmarzyński otacza nie tylko piękna, ale przede wszystkim nieskażona przyroda, a minimalny wpływ przemysłu na okoliczne tereny rolnicze znajduje bezpośrednie odbicie w wysokiej jakości i niepowtarzalnym smaku naszych wyrobów.

Jak wskazuje nasze motto „Blisko natury”, lokalizacja jest niepodważalnym atutem firmy Chmarzyński, ale w rzeczywistości, tylko jednym z wielu…

Nasz zakład zatrudnia doskonale wyszkolonych fachowców z długoletnim stażem, którzy mają do dyspozycji najwyższej jakości maszyny i urządzenia masarskie.

Wieloletnie doświadczenie oraz wierność tradycji, połączona z wdrażaniem najnowszych trendów wędliniarskich i stosowaniem nowoczesnych technologii pozwala nam uzyskać najwyższą jakość i najlepszy smak przetworów mięsnych.

Zakład Mięsny Chmarzyński produkuje bardzo szeroki asortyment wyrobów wędliniarskich i mięs kulinarnych. Naszą specjalnością są szynki, kiełbasy suche i podsuszane oraz parówki, a największym uznaniem naszych stałych Klientów cieszą się takie produkty, jak kabanosy, kiełbasa krakowska sucha, szynka tradycyjna długo dojrzewająca, szynki z pieca, parówki „berlineski”, a także pasztetowa podwędzana i pasztet chłopski.

Sprzedaż naszych wyrobów odbywa się poprzez sklepy firmowe, sklepy
patronackie oraz sieć odbiorców hurtowych i detalicznych z terenu Polski
północnej, a część naszej oferty dostępna jest również w sklepie internetowym Bliskonatury.eu.
 

1992 rok założenia

30 lat tradycji

100% lokalni dostawcy i hodowcy

1992 rok założenia

30 lat tradycji

100% lokalni dostawcy i hodowcy

Opinie klientów

Nasze produkty od lat cieszą się uznaniem pośród klientów sklepów stacjonarnych z naszych okolic, czyli Borów Tucholskich oraz Pomorza i Kujaw, dlatego też postanowiliśmy uruchomić sprzedaż internetową, aby doskonały smak naszych wyrobów mógł zagościć na stołach smakoszy z całej Polski. Dziękujemy za zaufanie i wysokie oceny naszych produktów.

Rewelacyjny smak, muszę przyznać, że byłam zaskoczona, bo wszystkie produkty zadowoliły moje podniebienie, a jestem dość wybredna 🙂 Polecam na 100% i do następego zamówienia 🙂
Monika z Katowic 20 marca 2022
Polecam wszystkim i na pewno jeszcze tu wrócę. Ceny przystępne, przesyłka dobrze spakowana, wszystko świeże i smaczne!
Dawid 28 marca 2022
Miałam kilka pytań, ale wszystkie moje wątpliwości zostały rozwiane przez miłą Panią z obsługi klienta, której dziękuję za wyrozumiałość i poświęcony czas. Moim faworytem jest pasztetowa w słoiku! Niebo w gębie!!!
Basia 23 marca 2022
Potwierdzam wszystkie dobre opinie innych klientów! Początkowo nie byłam przekonana to zakupu wyrobów mięsnych przez internet, ale postanowiłam spróbować i była to świetna decyzja. Zamawiam od Was regularnie i nigdy się nie zawiodłam, więc moja ocena Waszych produktów może być tylko 5/5. Polecam!!!
Natalia z Warszawy 31 marca 2022